Фактична адреса ТОВ «Група ТАС»:
01032, м. Київ, вул. Симона Петлюри, буд. 30,
тел.:  (044) 593-73-01
E-mail: office@tas.ua
Укр  | Eng 

Культура

Група "ТАС» сприяє розвитку культури в Україні, організовуючи і спонсоруючи фестивалі зарубіжного і українського кіно.

Так, наприклад, АТ «ТАСКОМБАНК» вже багато років підтримує Одеський міжнародний кінофестиваль і є одним з його партнерів, кожен рік вручаючи нагороди за кращі роботи національної конкурсної програми. У 2016 р. вручив по 25 тис. грн. за кращий короткометражний фільм національної конкурсної програми і за кращу акторську роботу національної конкурсної програми.

Одеський міжнародний кінофестиваль — щорічний кінофестиваль, який проводиться в Одесі у середині липня. Вперше відбувся 16-24 липня 2010 року.

Перші два роки фестиваль позиціонував себе як фестиваль фільмів з особливим почуттям гумору. Починаючи з 2012 року фестиваль розширив спрямованість і заявив про себе як фестиваль арт-мейнстриму: кіно високого художнього рівня, розраховане на широку аудиторію. З 2012 року конкурсна програма складається з двох повноцінних розділів: Міжнародна конкурсна програма повнометражних фільмів і окрема Українська національна конкурсна програма.

До Міжнародної конкурсної програми входять фільми з усього світу, переважно міжнародні або національні прем'єри. Програмний фокус фестивалю – фільми напрямку «арт-мейнстрим», які відповідають високій мистецькій якості та приступні для максимально широкої аудиторії. З 2012 року глядачі стають головними арбітрами Одеського міжнародного кінофестивалю, адже Ґран-прі вручається на підставі результатів глядацького голосування. Міжнародне журі нагороджує переможців у категоріях Найкращий фільм, Найкраща режисерська робота і Найкраща акторська робота.

Національна конкурсна програма складається з найновіших фільмів, знятих в Україні або в копродукції з Україною. 

Розвиток професійної кіноспільноти в Україні – одна з основних місій кінофестивалю. 

Детально озайомитись з діяльністю ОМКФ можна на офіційному сайті  http://oiff.com.ua/en/festival/about.htm

ТАСКОМБАНК також є партнером Української Кіноакадемії та Національної Кінопремії

Українська Кіноакадемія — це об'єднання експертів і професіоналів в області кіно і кіновиробництва. Об'єднання засноване з метою всебічної підтримки та розвитку національного кінематографа. З 2017 року Українська Кіноакадемія проводитиме вручення Національної Кінопремії.

Головною місією Кіноакадемії є популяризація українського кіно в Україні та за її межами, зокрема шляхом:

  • організації заходів, під час яких експерти кіногалузі об'єктивно визначатимуть кращі досягнення та персоналії в національному кінематографі;
  • організації заходів, під час яких кіноглядачі зможуть ознайомитися з новинками українського кіно;
  • фінансування освітніх кінопрограм.
Заснування Кіноакадемії відбулося за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

2008 - 2010 рр.

Фестиваль "Нове німецьке кіно", що проходив в шести найбільших містах України, був одним з найбільших подій, коли-небудь, представлених у нашій країні. Разом з ТОВ «Група ТАС» в організації брали участь посольство Німеччини в Україні, Гете-інститут, компанія "Артхаус Трафік".

Крім основної програми, до якої увійшли фестивальні хіти останніх сезонів, була показана програма документальних фільмів, блок високобюджетних телевізійних картин, а також збірка короткометражних робіт. Відкриття "Нового німецького кіно" було розпочато стрічкою в жанрі "Секс, наркотики і рок-н-ролл" Свавільне життя / Das Wilde Leben про життєвий шлях Уши Обермайер - символу сексуальної революції в Німеччині.

Окрім глядацьких подій, в рамках «Нового німецького кіно» був проведений Форум спільного кіновиробництва за участю німецьких та українських продюсерів, а також серія майстер-класів для студентів кінематографічних ВНЗ України.

"Нове Британське Кіно", яке стартувало в кінці листопада 2008 року, було організовано спільно з компанією "Артхаус Трафік" та Британською Радою в Україні. Фестиваль приніс ряд картин таких британських фільммейкеров, як Стеффен Аумюллер / Steffen Aumueller, відомий за картинами "Нью-Йорк, я люблю тебе" та "Повернення" (The Lucky Ones) з Тимом Роббінсом у головній ролі, а також Бейлі Уолш / Baillie Walsh , який зробив собі ім'я на проекті про групу "Oasis" - "Lord Don't Slow Me Down".

Фільмом-відкриттям форуму стала стрічка "Спогади невдахи" / Flashbacks of a Fool Бейлі Уолша. Головну роль у картині виконав Деніел Крейг, який крім акторської роботи також брав участь в процесі фінансування проекту.

Фестиваль "Вечори французького кіно" приніс глядачам Києва, Харкова, Львова, Донецька, Запоріжжя, Дніпропетровська, Одеси та Севастополя картину Лорана Кант ("Клас"), "Чарівна особа" від "Нового Озону" Крістофа Оноре, фільм "Крутий татусь" (в головній ролі Даниель Отей), "Ті, хто залишаться", а також альманах чорно-білих анімаційних жахів "Страх(и) темряви" від кращих аніматорів Франції.

Підтверджуючи свою соціальну значущість, Група ТАС планує і надалі активно підтримувати кінофестивалі та кінопрем'єри, розвиваючи культурні зв'язки між Україною та іншими країнами світу.