Фактична адреса ТОВ «Група ТАС»:
01032, м. Київ, вул. Симона Петлюри, буд. 30,
тел.:  (044) 593-73-01
E-mail: office@tas.ua
Рус  | Укр  | Eng 

Про Групу "ТАС"

Група "ТАС", заснована в 1998 році, є однією з найкрупніших фінансово-промислових груп України, що найбільш динамічно розвиваються.

Сфера бізнес-інтересів Групи "ТАС" охоплює:


ТОВ «Група ТАС» керує активами Групи "ТАС".

Як інноваційна компанія, Група веде свій бізнес відповідно до сучасних світових стандартів, забезпечуючи високі норми прибутковості акціонерного капіталу, сприяючи розвитку ринків, на яких вона присутня, і відповідаючи на запити і потреби всіх клієнтів.

Запорукою успішного розвитку Групи є постійне удосконалення діяльності компанії, її прихильність передовим технологіям і методам управління, а також залучення висококласних фахівців і професійних консультантів, що володіють великим досвідом роботи та глибокими знаннями. Але найголовніше надбання Групи - це згуртована команда однодумців, об'єднаних корпоративними цінностями компанії і націлених на лідерство. Ми молоді, амбітні, успішні. постійно навчаючись новому, ми щодня пропонуємо нашим бізнес-партнерам найкращі умови для співпраці та зростання їх добробуту. Ефективність нашої роботи вимірюється не лише фінансовими показниками, але і позитивною репутацією Групи на ринках, де вона присутня.

Засновником і основним акціонером Групи та її керуючої компанії є Сергій Леонідович Тігіпко.

Сергій Леонідович закінчив Дніпропетровський ордена Трудового Червоного Прапора металургійний інститут.

Працював на керівних посадах Дніпропетровського механіко-металургійного технікуму. У 1991—1992 рр. був заступником голови правління — начальником управління з питань розвитку та науково-технічного прогресу «Дніпро» у м. Дніпропетровськ.

Протягом 1992—1997 рр. Сергій Тігіпко очолював КБ «Приватбанк».

У 1997 р. був віце-прем’єр-міністром України; з 1997 р. до 1999 р. — віце-прем’єр-міністром з питань економіки.

У 1999—2000 рр. Сергій Леонідович був міністром економіки України.

Був головою Національного банку України в 2002—2004 рр.

З 2005 р. по 2009 р. — голова правління АКБ «ТАС-Комерцбанк» (з 03.12.2007 р. — ВАТ «Сведбанк»).

У 2010—2014 рр. — віце-прем’єр-міністр України — Міністр соціальної політики України.

Народний депутат України трьох скликань. Кандидат економічних наук. Головний акціонер і Голова Правління АТ «ТАСКОМБАНК».