Фактична адреса ТОВ «Група ТАС»:
01032, м. Київ, вул. Симона Петлюри, буд. 30,
тел.:  (044) 593-73-01
E-mail: office@tas.ua
Укр  | Eng 
Головна сторінка/Наш бізнес

Наш бізнес

Група "ТАС" є однією з найбільших фінансово-промислових груп України, що динамічно розвивається, і в яку входять близько сотні компаній, що працюють не тільки на території України, але й у країнах СНД.

Сфера бізнес-інтересів Групи охоплює:

Фінансовий сектор

Однією з основних сфер діяльності Групи "ТАС" є фінансовий сектор економіки, який становить для Групи довгостроковий стратегічний інтерес. Увага до фінансового сектору обумовлена, перш за все, потенціалом росту і високою динамікою розвитку. Тому активи фінансового сектору є одним ...

Промислова група

Група має значні інвестиції в компаніях, що входять до українського промислового сектору та спеціалізуються на виробництві залізничних вагонів, стального литва та комплектуючих частин для рухомого складу.


Нерухомість

Починаючи з 2004 року одним з пріоритетних бізнес-напрямків Групи "ТАС" стають проекти в сфері нерухомості. Стратегічною метою цього напрямку є забезпечення довгострокового зростання ринкової вартості активів за рахунок формування диверсифікованого портфеля проектів в найбільш ди ...

Венчурні проекти

Група постійно вивчає можливості для інвестування в нові сфери діяльності. Прогнози активного розвитку визначають вибір перспективних, інвестиційно привабливих проектів.


                                                   Якщо Ви зацікавлені в співпраці по одному з бізнес напрямків Групи, або хочете запропонувати свій проект, напишіть нам