Фактична адреса ТОВ «Група ТАС»:
01032, м. Київ, вул. Симона Петлюри, буд. 30,
тел.:  (044) 593-73-01
E-mail: office@tas.ua
Укр  | Eng 
Головна сторінка/Наш бізнес/Фінансовий сектор

Фінансовий сектор

Однією з основних сфер діяльності Групи "ТАС" є фінансовий сектор економіки, який становить для Групи довгостроковий стратегічний інтерес. Увага до фінансового сектору обумовлена, перш за все, потенціалом росту і високою динамікою розвитку. Тому активи фінансового сектору є одними з ключових в діяльності Групи "ТАС".

Підприємства Групи присутні практично у всіх сегментах фінансового сектору України. При цьому інтереси Групи поширюються на всі перспективні напрямки ведення бізнесу в даному секторі економіки до яких входять – банківська діяльність, страхування ризиків та життя, фінансове посередництво, надання колекторських послуг (послуг з повернення боргів), лізинг, проведення операцій на фондовому ринку, управління активами та інші перспективні напрямки.

З огляду на стратегічні інтереси розвитку, Групою визначено завдання подальшого зростання активів фінансового сектора в Україні (шляхом розвитку існуючих бізнесів та придбання нових).

При цьому політика Групи "ТАС" при роботі на фінансовому ринку заснована, перш за все, на довгострокове зростання вартості присутніх на даному ринку компаній. Для вирішення цієї задачі керівними органами Групи ведеться постійна робота по підвищенню ефективності та конкурентоспроможності зазначених фінансових інститутів.

Пріоритетним напрямком розширення інших напрямків бізнесу фінансового сектору є входження Групи у сектори, що перебувають на стадії активного росту, з подальшою розробкою та реалізацією ефективних бізнес-стратегій. Це не тільки дозволяє підтримувати високі темпи розвитку цього бізнесу (не менше 50% в рік), але й забезпечує вихід на позиції лідера на відповідних ринках. При досягненні етапу зрілості відповідним ринком, який характеризується уповільненими темпами зростання, здійснюється вихід бізнесу шляхом його продажу.

На даний період, з Компаній, що здійснюють свою діяльність в фінансовому секторі, необхідно зазначити: