Фактична адреса ТОВ «Група ТАС»:
01032, м. Київ, вул. Симона Петлюри, буд. 30,
тел.:  (044) 593-73-01
E-mail: office@tas.ua
Укр  | Eng 

АТ "Страхова компанія "ТАС" (приватне)

АТ "Страхова компанія "ТАС" (приватне)

ПрАТ "Страхова компанія "ТАС" (СК "ТАС") заснована в 2000 році.

СК "ТАС" була першою вітчизняною компанією страхування життя. Сьогодні це одна з провідних та найбільш авторитетних страхових компаній свого напрямку в Україні. Вона пропонує своїм клієнтам широкий спектр сучасних програм індивідуального та корпоративного страхування життя з якісним професійним обслуговуванням.

Основними каналами дистрибуції послуг компанії є розвинені мережі страхових брокерів, серед яких лідируючі позиції належать також членам Групи "ТАС" - ТОВ "Ассіс-Тас" та ТОВ "ТАС-Фінанс Консалтинг".

Для подальшого прискорення зростання та посилення позицій на ринку страхування життя, СК "ТАС" реалізує проекти зі створення власної агентської мережі та розвитку банківського страхування. На сьогоднішній день відкрито та активно працюють 19 офісів Агентської мережі, зокрема, офіси у м.Києві, Житомирі, Черкасах, Миколаєві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Вінниці та ін. 

Також компанією, з метою зміцнення лідируючих позицій на ринку страхових послуг, широко використовуються сучасні інноваційні методи продажу.

Детальна інформація на офіційному сайті: АТ "Страхова компанія "ТАС" (приватне)