Фактична адреса ТОВ «Група ТАС»:
01032, м. Київ, вул. Симона Петлюри, буд. 30,
тел.:  (044) 593-73-01
E-mail: office@tas.ua
Укр  | Eng 

Нерухомість

Починаючи з 2004 року одним з пріоритетних бізнес-напрямків Групи "ТАС" стають проекти в сфері нерухомості. Стратегічною метою цього напрямку є забезпечення довгострокового зростання ринкової вартості активів за рахунок формування диверсифікованого портфеля проектів в найбільш динамічних секторах нерухомості.

Даний бізнес-напрямок концентрується не лише на пошуку і реалізації нових проектів у сфері девелопменту, але також і на управлінні сформованим портфелем нерухомості з метою досягнення високої економічної ефективності інвестицій Групи.

В рамках реалізації проектів нерухомості охоплюється весь цикл девелопменту, починаючи з вибору майданчика для нового проекту і розробки його концепції, і закінчуючи експлуатацією створених об'єктів. На всіх етапах ми прагнемо поєднати наші зусилля з можливостями і досвідом наших партнерів, в числі яких провідні міжнародні компанії. Найважливішим аспектом такої співпраці є впровадження міжнародних стандартів управління проектами в сфері девелопменту, створення ефективної моделі взаємодії всіх учасників будівельних проектів, використання передових будівельних технологій.

Портфель проектів нерухомості охоплює сегменти:

Офісна нерухомість

Реалізуються проекти спорудження та експлуатації офісних центрів класу "А" і "Б" в Києві і Дніпропетровську. Загальна площа приміщень на різних стадіях девелопменту - близько 140 000 кв.м.

Готельна нерухомість

У стадії девелопменту знаходиться проект зі спорудження та подальшої експлуатації 5-зіркового готелю в центрі Києва.

Житлова нерухомість

Повністю завершено будівництво та введено в експлуатацію багатоповерхові житлові будинки економ- і бізнес-класу в Києві та його містах-супутниках.