Фактична адреса ТОВ «Група ТАС»:
01032, м. Київ, вул. Симона Петлюри, буд. 30,
тел.:  (044) 593-73-01
E-mail: office@tas.ua
Укр  | Eng 
Фільтр
Начало активности (дата):   Календарь ... Календарь
  

Новини та прес-релізи

22 Липня 2017

УРОЧИСТА ЦЕРЕМОНІЯ ЗАКРИТТЯ 8-ГО ОДЕСЬКОГО МІЖНАРОДНОГО КІНОФЕСТИВАЛЮ

22 липня в Одеському академічному театрі опери та балету відбулась урочиста церемонія закриття 8-го ОМКФ. Головний приз ОМКФ – Ґран-прі – за результатами глядацького голосування отримав фільм «Король бельгійців» Петера Бросенса та Джессіки Вудворт. Режисер Роман Бондарчук став володарем “Золотого Дюка” за стрічку “Dixie Land» у номінації “Найкращий повнометражний фільм”. “Головна роль” Сергія Буковського стала найкращим документальним фільмом. Ізабель Юппер та Аґнєшка Голланд отримали нагороди за вклад у кіномистецтва
20 Липня 2017

За І півріччя обсяг продажів СГ «ТАС» досяг 458,24 млн грн

Страхова група «ТАС» продовжує утримувати позиції одного з лідерів ринку автострахування України. Підтвердженням тому – фінансові показники компанії за результатами роботи у І півріччі. Так, загальний обсяг страхових надходжень страховика склав 458,24 млн грн, що на 34,6% перевищує суму платежів, зібраних СГ «ТАС» за аналогічний період минулого року. При цьому 309,17 млн грн платежів (67,47% від загального обсягу) було зібрано за договорами автострахування.
15 Липня 2017

ВІДБУЛОСЬ УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ 8-ГО ОДЕСЬКОГО МІЖНАРОДНОГО КІНОФЕСТИВАЛЮ

14 липня в Одеському національному академічному театрі Опери і Балету відбулась урочиста церемонія відкриття ОМКФ-2017. Під час заходу були представлені члени журі та фільми-учасники конкурсних програм.
13 Липня 2017

Universal Bank вчергове відзначено серед банків-лідерів з надійності

Раді повідомити, що за підсумками першого півріччя 2017 року робота Universal Bank стабільно отримувала позитивну оцінку учасників ринку. Наш банк було відзначено одразу в кількох рейтингах, що відображають стабільність та надійність банків України.
13 Липня 2017

Відкривати головну кіноподію — безцінно!

Розраховуйтесь будь-якими картками Mastercard® за квитки на Одеський кінофестиваль та отримуйте 15% знижки*.
6 Липня 2017

ТАСКОМБАНК збільшить статутний капітал на 250 млн. грн

На чергових зборах акціонерів АТ «ТАСКОМБАНК», що відбулися наприкінці червня 2017 р., було прийнято рішення про збільшення статутного капіталу Банку на 250 000 030,00 грн., або на 41%.
6 Липня 2017

Виплати СГ «ТАС» за полісами «автоцивілки» та договорами КАСКО за червень склали 14,93 млн грн.

Страхова група «ТАС» оприлюднила дані щодо страхових виплат, здійснених впродовж першого літнього місяця. Так, за статистикою, в червні за полісами обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників страховиком було відшкодовано 9 189 617 грн, за договорами страхування наземного транспорту – 5 740 808 грн.
5 Липня 2017

Національним банком України погоджено призначення Мелеш Катерини Володимирівни на посаду Голови Правління АТ «ТАСКОМБАНК»

4 липня 2017 року Рішенням Правління Національного банку України погоджено призначення Мелеш Катерини Володимирівни на посаду Голови Правління АТ «ТАСКОМБАНК». З 5 липня 2017 року Катерина Мелеш офіційно приступила до виконання обов'язків керівника ТАСКОМБАНКУ. 
5 Липня 2017

Голова Наглядової ради ТАСКОМБАНКу Сергій Тігіпко провів бізнес-зустріч з VIP-клієнтами Львівського регіону

У Львові відбулася бізнес-зустріч, організована для клієнтів Private banking і VIP Corporate АТ «ТАСКОМБАНК» у регіоні. Сергій Тігіпко розказав клієнтам і партнерам Банку про нові можливості та подальшу стратегію розвитку фінансового закладу і всієї Групи ТАС, а також про досягнення ТАСКОМБАНКАу за перші п’ять місяців потомного року.
3 Липня 2017

Оновлена інформація щодо користування Інтернет-банкінгом Universal Bank

Шановні клієнти!

Пропонуємо Вам ознайомитися з відповідями на ключові питання, які виникають у зв'язку з оновленням систем Банку.

Будь ласка, перейдіть за посиланням

Архів: