Фактична адреса ТОВ «Група ТАС»:
01032, м. Київ, вул. Симона Петлюри, буд. 30,
тел.:  (044) 593-73-01
E-mail: office@tas.ua
Укр  | Eng 
Головна сторінка/Прес-центр/Новини та прес-релізи/Група «ТАС» пропонує клієнтам новий продукт по майновому страхуванню
16 Січня 2012

Група «ТАС» пропонує клієнтам новий продукт по майновому страхуванню

Страхова група «ТАС» запустила новий продукт.

Страхова група «ТАС» запустила новий продукт - добровільне комплексне страхування майна, промислових машин і технологічного обладнання від поломок. Згідно з умовами договору, дане обладнання та техніка страхуються від поломок або знищення внаслідок вогневих ризиків, стихійних явищ, транспортних ризиків, протиправних дій третіх осіб, дії води, а також ряду інших випадкових собитій.Такім чином страхувальник може убезпечити від небажаних наслідків бойлери і парові котли з додатковим устаткуванням, турбіни, генератори, трансформатори, високо-і низьковольтні установки, верстати, переробні машини або машини для виготовлення паперу, апарати, трубопроводи, холодильні камери, вентилятори, преси, мішалки, компресори, насоси, інші машини та обладнання. Існує можливість страхування машин і устаткування як окремо, так і групами, цілими цехами або заводамі.По договором також може бути застраховане нерухоме майно (земельна ділянка, будівля / споруда / приміщення окремо і разом з обробкою, скляні елементи), а також рухоме майно ( товарні запаси, меблі, інше обладнання та майно). Голова правління Страхової Групи «ТАС» Дмитро Грицута прокоментував: «Поява нового продукту в портфелі продиктовано, перш за все, сьогоднішніми тенденціями. Підприємцям, які управляють бізнесом за сучасними міжнародними стандартами, важливо максимально убезпечити свою справу, забезпечити безперервність виробництва, скоротити потенційні витрати, пов'язані з виникненням непередбачених ситуацій. Тому СГ «ТАС» дає можливість клієнтам зосередитися на основній діяльності і вдосконалювати свій бізнес, а можливі ризики ми візьмемо на себе ».

Страхова Група «ТАС»
• Страхова Група «ТАС», заснована в 1998 році, є універсальною компанією і має ліцензії на здійснення 28 видів добровільного та обов'язкового страхування.
• СГ «ТАС» має розгалужену регіональну мережу: 28 регіональних дирекцій і філій, 350 центрів продажів по всій території України, де працюють близько 1200 штатних фахівців і більше 3000 страхових агентів.
• За 2010 рік компанією зібрано 347 млн ​​грн страхових премій, виплачено 126 млн грн страхових відшкодувань.
• СГ «ТАС» є одним із засновників і членом Української федерації страхування, членом президії Моторного (транспортного) страхового бюро України, Ядерного страхового пулу України, Національного Клубу страхових виплат України, а також Європейської бізнес асоціації, Міжнародної торгової палати, Українського союзу промисловців і підприємців і Бюро кредитних історій.
Група «ТАС»
• Група «ТАС» була заснована в 1998 році і є однією з найбільших і найбільш динамічно розвиваються фінансово-промислових груп України. Компанії групи представлені в наступних секторах економіки країни:
-Фінансовому (страхові компанії, агентство з повернення боргів, фінансове посередництво, лізинг);
-Промисловість (машинобудування та металургія);
-Нерухомість;
-Венчурні проекти (аптечна мережа, сільське господарство) і т.д.
• Активи Групи «ТАС» керуються компанією ТОВ «ТАС Груп».
За додатковою інформацією Ви можете звертатися:
Прес-служба Групи «ТАС»
Христина Миколаєва
+38 (044) 201-10-95
+38 (050) 334-56-19
k.nikolayeva@nobletmedia.com.ua