Фактична адреса ТОВ «Група ТАС»:
01032, м. Київ, вул. Симона Петлюри, буд. 30,
тел.:  (044) 593-73-01
E-mail: office@tas.ua
Укр  | Eng 
Головна сторінка/Прес-центр/Новини та прес-релізи/Відтепер страхові поліси СГ «ТАС» можна придбати через Інтернет
2 Лютого 2012

Відтепер страхові поліси СГ «ТАС» можна придбати через Інтернет

У січні Страхова Група «ТАС» запустила новий сервіс для своїх клієнтів.

У січні Страхова Група «ТАС» запустила новий сервіс для своїх клієнтів - оплату страхових полісів через систему платежів в інтернет-магазині компанії на сторінці http://store.tas-insurance.com.ua

Дана пропозиція зробить обслуговування максимально комфортним - споживачі зможуть розмістити замовлення в будь-який зручний час доби з будь-якої точки країни, не виходячи з будинку або офісу. При цьому час візиту до відділення страхової компанії значно скоротиться, оскільки до приходу клієнта поліс вже буде оформлений і готовий до видачі.

«Оплату страхових продуктів через інтернет сьогодні пропонує невелику кількість вітчизняних компаній, у той час як західні страховики вже давно використовують даний інструмент просування, - говорить голова правління СГ« ТАС »Дмитро Грицута. - Таке рішення вигідно і зручно обом сторонам - і страховикові, і страхувальникові. У клієнта тепер є достатньо часу, щоб без поспіху вибрати потрібний вид страхового поліса, виходячи з його потреб, прорахувати страхову суму і уважно ознайомитися з умовами договору. Запустивши сервіс онлайн-оплати полісів, Страхова Група «ТАС» зробила ще один важливий крок на шляху до європейських стандартів обслуговування клієнтів ».

Страхова Група «ТАС»
• Страхова Група «ТАС», заснована в 1998 році, є універсальною компанією і має ліцензії на здійснення 28 видів добровільного та обов'язкового страхування.
• СГ «ТАС» має розгалужену регіональну мережу: 28 регіональних дирекцій і філій, 350 центрів продажів по всій території України, де працюють близько 1200 штатних фахівців і більше 3000 страхових агентів.
• За 2010 рік компанією зібрано 347 млн ​​грн страхових премій, виплачено 126 млн грн страхових відшкодувань.
• СГ «ТАС» є одним із засновників і членом Української федерації страхування, членом президії Моторного (транспортного) страхового бюро України, Ядерного страхового пулу України, Національного Клубу страхових виплат України, а також Європейської бізнес асоціації, Міжнародної торгової палати, Українського союзу промисловців і підприємців і Бюро кредитних історій.
Група «ТАС»
• Група «ТАС» була заснована в 1998 році і є однією з найбільших і найбільш динамічно розвиваються фінансово-промислових груп України. Компанії групи представлені в наступних секторах економіки країни:
-Фінансовому (страхові компанії, агентство з повернення боргів, фінансове посередництво, лізинг);
-Промисловість (машинобудування та металургія);
-Нерухомість;
-Венчурні проекти (аптечна мережа, сільське господарство) і т.д.
• Активи Групи «ТАС» керуються компанією ТОВ «ТАС Груп».
За додатковою інформацією Ви можете звертатися:
Прес-служба Групи «ТАС»
Христина Миколаєва
+38 (044) 201-10-95
+38 (050) 334-56-19
k.nikolayeva@nobletmedia.com.ua