Фактична адреса ТОВ «Група ТАС»:
01032, м. Київ, вул. Симона Петлюри, буд. 30,
тел.:  (044) 593-73-01
E-mail: office@tas.ua
Укр  | Eng 
Головна сторінка/Прес-центр/Новини та прес-релізи/Група «ТАС» оголосила результати діяльності СК «ТАС» (страхування життя)
28 Листопада 2011

Група «ТАС» оголосила результати діяльності СК «ТАС» (страхування життя)

Група «ТАС» підвела фінансові підсумки діяльності Cтрахової компанії «ТАС» (страхування життя) за дев'ять місяців 2011 року.

Група «ТАС» підвела фінансові підсумки діяльності Cтраховой компанії «ТАС» (страхування життя) за дев'ять місяців 2011 року. Результати роботи СК «ТАС» свідчать про зростання капіталізації бізнесу та зміцненні позиції на ринку.
За три квартали 2011 року було оформлено 17 843 договори страхування життя. Даний показник збільшився в порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 9%.
Обсяг страхових виплат компанії перевищує показник минулого року на 17% і дорівнює 3490000 грн. Зокрема, найбільша виплата по окремому страховому випадку - 501 тис. грн. За дев'ять місяців поточного року СК «ТАС» здійснила 564 страхові виплати за програмами страхування життя, що на 48% більше, ніж за три квартали 2010 року.
Загальна сума страхових премій СК «ТАС» за період січень-вересень 2011 року склала 100 292 тис. грн. Таким чином, даний показник виріс на 8% у порівнянні з результатом за такий же період минулого року.
«За 9 місяців цього року в нашу компанію прийшло понад 10 тисяч нових клієнтів. Це говорить про те, що населення України все більше усвідомлює переваги страхування життя. І все більше людей переймається довірою до нас, адже ми гарантуємо клієнтам вигідні умови страхування, уважне ставлення, і завжди готові йти назустріч у кожному окремому випадку », - розповідає Андрій Власенко, голова правління СК« ТАС ».

Сергій Попенко, голова ради директорів Групи «ТАС» додає: «Високі показники роботи компанії - результат не тільки правильно обраного топ-менеджментом курсу, але і злагодженої роботи всієї команди справжніх професіоналів. Компанія продовжує завойовувати довіру українців, підтверджуючи репутацію одного з самих надійних страховиків країни ».

СК «ТАС»
• Приватне акціонерне товариство «Страхова компанія« ТАС »- найбільша вітчизняна компанія зі страхування життя, яка працює на українському ринку з 2000 року. Входить до Групи «ТАС».
• Сьогодні у СК «ТАС» працює понад 100 штатних співробітників. Основними партнерами компанії з надання послуг страхування життя є одні з найуспішніших посередників на ринку страхування: ТОВ «АссісТАС» та ТОВ «ТАС-Фінанс Консалтинг». Також у СК «ТАС» є власна Агентська мережа, яка налічує 19 агентств і більш ніж 400 консультантів.
• Обсяг статутного капіталу СК «ТАС» складає 46,31 млн. грн., Обсяг резервів - 396,729 млн. грн.
• СК «ТАС» є членом Ліги Страхових Організацій України (ЛСОУ) і Асоціації маркетингових досліджень у страхуванні життя (LIMRA).
Група «ТАС»
• Група «ТАС» була заснована в 1998 році і є однією з найбільших і найбільш динамічно розвиваються фінансово-промислових груп України. Компанії групи представлені в наступних секторах економіки країни:
-Фінансовому (страхові компанії, агентство з повернення боргів, фінансове посередництво, лізинг);
-Промисловість (машинобудування та металургія);
-Нерухомість;
-Венчурні проекти (аптечна мережа, сільське господарство) і т.д.
• Активи Групи «ТАС» керуються компанією ТОВ «ТАС Груп».
За додатковою інформацією Ви можете звертатися:
Прес-служба Групи «ТАС»
Христина Миколаєва
+38 (044) 201-10-95
+38 (050) 334-56-19
k.nikolayeva@nobletmedia.com.ua