Фактична адреса ТОВ «Група ТАС»:
01032, м. Київ, вул. Симона Петлюри, буд. 30,
тел.:  (044) 593-73-01
E-mail: office@tas.ua
Укр  | Eng 
Головна сторінка/Прес-центр/Новини та прес-релізи/«ТАСкомбанк» видає споживчі кредити спільно з «КредитМаркет»
12 Грудня 2011

«ТАСкомбанк» видає споживчі кредити спільно з «КредитМаркет»

АТ «ТАСкомбанк» і фінансова компанія «Центр Фінансових Рішень» (ТМ «КредитМаркет») підписали договір про співпрацю.

АТ «ТАСкомбанк» і фінансова компанія «Центр Фінансових Рішень» (ТМ «КредитМаркет») підписали договір про співпрацю. Клієнти цих компаній тепер можуть отримати кредити готівкою у відділеннях «ТАСкомбанка». Партнерство будується на взаємовигідних умовах: для банку - це розширення продуктового ряду, для «КредитМаркет» - збільшення мережі точок продажів.

«Ми об'єднали наші зусилля, щоб надати клієнтам більше переваг в обслуговуванні: персональний менеджмент, простий процес оформлення документів, швидке прийняття рішень, зручні варіанти погашення споживчих кредитів, у тому числі через платіжні термінали», - коментує Ігор Дурицький, генеральний директор ФК «Центр Фінансових Рішень »(ТМ« КредитМаркет »).

«Для нас важливо продовжувати розвивати спільні проекти з фінансовими установами, щоб пропонувати нашим клієнтам комплексні рішення, а не тільки стандартні банківські продукти. Ми плануємо розробляти пакети пропозицій, які будуть включати в себе страхові та інші фінансові послуги. Ми готові вдосконалювати наші бізнес-процеси, шукати оптимальні варіанти і вибирати надійних партнерів, щоб забезпечити нашим клієнтам необхідний комплекс послуг і якісний сервіс », - відзначає голова правління АТ« ТАСкомбанк »Володимир Дубей.

Співпраця між фінансовими установами засноване на концепції «OpenFinance», яка передбачає виробництво фінансового продукту і його реалізацію різними структурами. Таким чином, фронт-офіс може приділяти більше уваги якості та різноманітності послуг, що надаються, а виробник продукту мінімізує операційні ризики за допомогою автоматизації та впровадження інноваційних технологічних рішень.

«ТАСкомбанк»
• АТ «ТАСкомбанк» було засновано в 1989 році, в 2004 банк приєднався до фінансово-промислової групи «ТАС», з 2011 - займає лідируючі позиції в 4-й групі банків за класифікацією НБУ.
• АТ «ТАСкомбанк» (до червня 2011 р. АТ «АБ« Бізнес Стандарт »(публічне) має повну ліцензію НБУ № 84 від 25.10.2011 на проведення банківських операцій на внутрішньому і міжнародному фінансових ринках.
• Станом на 01.10.2011 активи банку складають 2108800000 грн, кредитно-інвестиційний портфель - 935 300 000 грн, власний капітал - 189,6 млн грн.
• АТ «ТАСкомбанк» є членом Асоціації українських банків, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, асоційованим членом Visa International, а також членом Українського кредитно-банківського союзу та Всеукраїнської мережі банкоматів «Радіус».
Група «ТАС»
• Група «ТАС» була заснована в 1998 році і є однією з найбільших і найбільш динамічно розвиваються фінансово-промислових груп України. Компанії групи представлені в наступних секторах економіки країни:
-Фінансовому (страхові компанії, агентство з повернення боргів, фінансове посередництво, лізинг);
-Промисловість (машинобудування та металургія);
-Нерухомість;
-Венчурні проекти (аптечна мережа, сільське господарство) і т.д.
• Активи Групи «ТАС» керуються компанією ТОВ «ТАС Груп».
За додатковою інформацією Ви можете звертатися:
Прес-служба Групи «ТАС»
Христина Миколаєва
+38 (044) 201-10-95
+38 (050) 334-56-19
k.nikolayeva@nobletmedia.com.ua