Фактична адреса ТОВ «Група ТАС»:
01032, м. Київ, вул. Симона Петлюри, буд. 30,
тел.:  (044) 593-73-01
E-mail: office@tas.ua
Укр  | Eng 
Головна сторінка/Прес-центр/Новини та прес-релізи/СК «ТАС» (страхування життя) підвела попередні підсумки діяльності в 2011 році
15 Грудня 2011

СК «ТАС» (страхування життя) підвела попередні підсумки діяльності в 2011 році

Страхова компанія «ТАС» (страхування життя), яка входить до Групи «ТАС», підвела попередні підсумки року, що минає.

Страхова компанія «ТАС» (страхування життя), яка входить до Групи «ТАС», підвела попередні підсумки року, що минає. За 11 місяців 2011 року впроваджено ряд проектів з поліпшення клієнтського сервісу, розширено мережу продажів і представлені нові страхові продукти.

У цьому році значно спрощено платіжний сервіс. Тепер клієнти СК «ТАС» мають можливість оплачувати страхові внески за допомогою платіжних карток на веб-сторінці компанії, а також у мережі терміналів ПАТ «Райффайзен Банк Аваль», яка охоплює всю територію України.

Крім того, компанія запропонувала нову послугу, що дозволяє клієнтам, зареєстрованим на сайті, бачити статус своїх запитів і відслідковувати процес врегулювання страхових випадків.

У зв'язку зі збільшенням числа клієнтів мережу регіональних офісів СК «ТАС» поповнилася 6 новими філіями в Кіровограді, Сімферополі, Миколаєві, Харкові, Херсоні та Чернігові і тепер налічує 17 власних представництв. Розширення бізнесу та відкриття нових офісів заплановано і на 2012 рік.

Як і раніше, СК «ТАС» велику увагу приділяє диверсифікації страхового портфеля. У 2011 році розроблена спеціальна програма, розрахована на виплату страхових премій при настанні критичних захворювань. Найближчим часом буде запущена програма пенсійного страхування, популярна за кордоном, яка передбачає не тільки накопичення коштів, але й захист громадян від низки ризиків.

Голова правління СК «ТАС» Андрій Власенко зазначив: «Конкуренція на ринку страхування життя дуже висока. Тому клієнти будуть вибирати компанію, яка зможе запропонувати їм найпривабливіші страхові програми, вигідні тарифи та найкращий сервіс. Ми використовуємо найкращий український та міжнародний досвід для того, щоб бути такою компанією і пропонувати нашим клієнтам високий рівень обслуговування, давати впевненість у якості надаваних нами послуг і всю необхідну інформацію для прийняття зваженого рішення при страхуванні життя ».

СК «ТАС»
• Приватне акціонерне товариство «Страхова компанія« ТАС »- найбільша вітчизняна компанія зі страхування життя, яка працює на українському ринку з 2000 року. Входить до Групи «ТАС».
• Сьогодні у СК «ТАС» працює понад 100 штатних співробітників. Основними партнерами компанії з надання послуг страхування життя є одні з найуспішніших посередників на ринку страхування: ТОВ «АссісТАС» та ТОВ «ТАС-Фінанс Консалтинг». Також у СК «ТАС» є власна Агентська мережа, яка налічує 17 агентств і більш ніж 400 консультантів.
• Обсяг статутного капіталу СК «ТАС» складає 46,31 млн. грн., Обсяг резервів - 396,729 млн. грн.
• СК «ТАС» є членом Ліги Страхових Організацій України (ЛСОУ) і Асоціації маркетингових досліджень у страхуванні життя (LIMRA).
Група «ТАС»
• Група «ТАС» була заснована в 1998 році і є однією з найбільших і найбільш динамічно розвиваються фінансово-промислових груп України. Компанії групи представлені в наступних секторах економіки країни:
-Фінансовому (страхові компанії, агентство з повернення боргів, фінансове посередництво, лізинг);
-Промисловість (машинобудування та металургія);
-Нерухомість;
-Венчурні проекти (аптечна мережа, сільське господарство) і т.д.
• Активи Групи «ТАС» керуються компанією ТОВ «ТАС Груп».
За додатковою інформацією Ви можете звертатися:
Прес-служба Групи «ТАС»
Христина Миколаєва
+38 (044) 201-10-95
+38 (050) 334-56-19
k.nikolayeva@nobletmedia.com.ua