Фактична адреса ТОВ «Група ТАС»:
01032, м. Київ, вул. Симона Петлюри, буд. 30,
тел.:  (044) 593-73-01
E-mail: office@tas.ua
Укр  | Eng 
Головна сторінка/Прес-центр/Новини та прес-релізи/Група «ТАС» удосконалює свій страховий бізнес
2 Січня 2012

Група «ТАС» удосконалює свій страховий бізнес

У грудні Страхова Група «ТАС» - ризиковий страховик Групи «ТАС» - перейшла на нову систему роботи.

У грудні Страхова Група «ТАС» - ризиковий страховик Групи «ТАС» - перейшла на нову систему роботи «Асистанс 1.1», яка значно прискорить обслуговування застрахованих осіб за програмою добровільного медичного страхування (ДМС).

Нова система управління медичним асистансом дає можливість лікарям-координаторам без праці і в найкоротші терміни переглянути історію співробітництва клієнта з компанією, містить повну базу страхувальників та детальну інформацію про програми страхування. Технічні можливості «Асистанс 1.1», що функціонує на платформі 1С 8.2, дозволяють оптимізувати процес пошуку найближчих медустанов і прискорити процес надання допомоги застрахованій особі.

Програмне забезпечення інтегрує всі необхідні дані, що відносяться до роботи з клієнтом: кількість і частоту звернень, зворотний зв'язок по наданим медичним послугам і ступінь задоволеності асистансом. Ці показники дозволять детально аналізувати роботу Страхової Групи «ТАС» і розробляти кроки по удосконаленню страхового сервісу. Додатковою послугою ДМС є SMS-інформування клієнтів СГ «ТАС» про час прийому лікаря і найменуванні медустанови.

Голова правління Страхової Групи «ТАС» Дмитро Грицута розповідає: «Впровадження сучасних технологій, безумовно, робить бізнес більш гнучким, адаптує його під потреби клієнтів. «Асистанс 1.1» допоможе ефективніше взаємодіяти з нашими клієнтами, швидше і якісніше надавати їм допомогу, коли це необхідно ».

Страхова Група «ТАС»
• Страхова Група «ТАС», заснована в 1998 році, є універсальною компанією і має ліцензії на здійснення 28 видів добровільного та обов'язкового страхування.
• СГ «ТАС» має розгалужену регіональну мережу: 28 регіональних дирекцій і філій, 350 центрів продажів по всій території України, де працюють близько 1200 штатних фахівців і більше 3000 страхових агентів.
• За 2010 рік компанією зібрано 347 млн ​​грн страхових премій, виплачено 126 млн грн страхових відшкодувань.
• СГ «ТАС» є одним із засновників і членом Української федерації страхування, членом президії Моторного (транспортного) страхового бюро України, Ядерного страхового пулу України, Національного Клубу страхових виплат України, а також Європейської бізнес асоціації, Міжнародної торгової палати, Українського союзу промисловців і підприємців і Бюро кредитних історій.
Група «ТАС»
• Група «ТАС» була заснована в 1998 році і є однією з найбільших і найбільш динамічно розвиваються фінансово-промислових груп України. Компанії групи представлені в наступних секторах економіки країни:
-Фінансовому (страхові компанії, агентство з повернення боргів, фінансове посередництво, лізинг);
-Промисловість (машинобудування та металургія);
-Нерухомість;
-Венчурні проекти (аптечна мережа, сільське господарство) і т.д.
• Активи Групи «ТАС» керуються компанією ТОВ «ТАС Груп».
За додатковою інформацією Ви можете звертатися:
Прес-служба Групи «ТАС»
Христина Миколаєва
+38 (044) 201-10-95
+38 (050) 334-56-19
k.nikolayeva@nobletmedia.com.ua