Фактична адреса ТОВ «Група ТАС»:
01032, м. Київ, вул. Симона Петлюри, буд. 30,
тел.:  (044) 593-73-01
E-mail: office@tas.ua
Укр  | Eng 
Головна сторінка/Прес-центр/Новини та прес-релізи/Група «ТАС» продовжить розвиток аптечної мережі в 2012 році
10 Січня 2012

Група «ТАС» продовжить розвиток аптечної мережі в 2012 році

У 2012 році ТОВ «ТАС-Фарма» (мережа аптек TAS) продовжить активний розвиток бізнесу в Україні.

У 2012 році ТОВ «ТАС-Фарма» (мережа аптек TAS) продовжить активний розвиток бізнесу в Україні. Компанія планує розширення за рахунок органічного зростання (відкриття власних фармамаркетов), при цьому також розглядається можливість придбання мережі з 10-15 аптек.

При покупці аптек ключовими вимогами є наявність капітального будови з фасадним входом та великими вікнами (для розміщення широкого асортиментного ряду та анонсування акцій та соціальних програм мережі); загальна площа приміщень повинна бути не менше 60-85 м.кв., площа торгового залу - 38 -50 м. кв., а простір для підсобних приміщень повинно становити порядку 22-30 м. кв. Не менш важлива характеристика - висока інтенсивність трафіку в районі розміщення аптек - 700-1000 чоловік в день.

«У наступному році ми продовжимо нарощувати присутність аптек TAS в південному і центральному регіонах, але також хочемо відкрити точки продажів і на сході країни. Таким чином ми зміцнимо наші позиції на ринку і запропонуємо більшій кількості громадян якісні продукти та високий рівень сервісу », - підкреслює Валерій Гудзенко, генеральний директор ТОВ« ТАС-Фарма »(мережа аптек TAS).

Аптечна мережа Групи «ТАС» сьогодні налічує 45 фармамаркетов, в яких представлений великий вибір лікарських препаратів і натуральних продуктів для підтримки здорового способу життя. Компанія використовує диференційований підхід до маркетингових заходам, регулярно пропонуючи своїм клієнтам вигідні програми.

Аптеки TAS
• Аптека TAS - мережа сучасних європейських аптек, які працюють у форматі міні фарм маркетів.
• Історія аптеки ТАS почалася з 2008 року, коли мережа аптек МП «Даша» увійшла до складу Групи «ТАС». У 2009 році компанія провела ребрендинг, в результаті якого змінилася назва, система візуалізації та цілісна ідеологія бренду.
• Сьогодні мережа ТАS налічує 45 аптек у 12 містах України.
Група «ТАС»
• Група «ТАС» була заснована в 1998 році і є однією з найбільших і найбільш динамічно розвиваються фінансово-промислових груп України. Компанії групи представлені в наступних секторах економіки країни:
-Фінансовому (страхові компанії, агентство з повернення боргів, фінансове посередництво, лізинг);
-Промисловість (машинобудування та металургія);
-Нерухомість;
-Венчурні проекти (аптечна мережа, сільське господарство) і т.д.
• Активи Групи «ТАС» керуються компанією ТОВ «ТАС Груп».
За додатковою інформацією Ви можете звертатися:
Прес-служба Групи «ТАС»
Христина Миколаєва
+38 (044) 201-10-95
+38 (050) 334-56-19
k.nikolayeva@nobletmedia.com.ua