Фактична адреса ТОВ «Група ТАС»:
01032, м. Київ, вул. Симона Петлюри, буд. 30,
тел.:  (044) 593-73-01
E-mail: office@tas.ua
Укр  | Eng 
Головна сторінка/Прес-центр/Новини та прес-релізи/Аптека TAS міняє позиціонування
7 Жовтня 2010

Аптека TAS міняє позиціонування

У вересні мережа аптек TAS запускає новий проект

У вересні мережа аптек TAS запускає новий проект «За здоровий спосіб життя».
В рамках нової платформи буде збільшений асортимент мережі, в першу чергу, косметики, продуктів харчування та фіто-препаратів. Головний акцент буде зроблений на органічні та натуральні продукти. На полицях з'являться нові марки лікувальної косметики, в тому числі і раніше ще не представлені в Україні, такі як SVR-Франція та інші.
Особливе місце в асортименті мережі TAS відведено косметиці. На відміну від косметичних препаратів, які продаються в звичайних магазинах і впливають лише на поверхневі шари шкіри, аптечна косметика містить у своєму складі активні компоненти, які проникають в глибокі шари шкіри і впливають на процес регенерації, зволоження або старіння шкіри. Аптечна косметика доповнює загальнотерапевтичне лікування, допомагає боротися із зовнішніми проявами захворювань, а також призначена для шкіри з підвищеною чутливістю. І все це завдяки інноваційним технологіям і натуральним компонентам, що входять до її складу.
На всю представлену в мережі TAS продукцію є сертифікати якості, що підтверджують клінічні дослідження. Тут же можна подивитися каталоги з детальним описом продукції та отримати пробники.
Особливу увагу мережу міні фарм маркетів приділяє співпраці з лікарями, адже тільки в тандемі «аптека + лікар», можна вибрати дійсно дієву косметику, яка підійде саме вам і принесе бажаний результат. На базі київських аптек TAS відкриті дерматологічні центри, де кваліфіковані консультанти допоможуть всім охочим бути здоровими і красивими. На постійній основі мережа аптек співпрацює з приватною медичною клінікою Healthy & Hаppy, що дозволяє проводити спільні цікаві та корисні проекти для відвідувачок, наприклад, на пільговій основі пройти консультацію трихолога, косметолога або дієтолога.
Також для зручності клієнтів існує доставка медикаментів додому, які можна замовити як по телефону 520-50-50, так і в інтернет аптеці за адресою www.apteka-tas.com.ua
Важливою і оригінальною частиною проекту є акція з озеленення фасадів київських аптек, зокрема на вул. Толстого 5 і Басейній 17. Завдяки абсолютно новій для України технології їх фасади «ожили» буквально за день. Полуниця, хризантеми, цинерарії - зелена «стіна» буде не тільки радувати око в ці осінні дні, але й нагадувати про важливість уважного і дбайливого догляду за своїм здоров'ям і своєю красою!