Фактична адреса ТОВ «Група ТАС»:
01032, м. Київ, вул. Симона Петлюри, буд. 30,
тел.:  (044) 593-73-01
E-mail: office@tas.ua
Укр  | Eng 
Фільтр
Начало активности (дата):   Календарь ... Календарь
  

Новини та прес-релізи

7 Лютого 2020

«КредитМаркет» розвиває мережу відділень

Ми продовжуємо активно розвиватися, розширювати мережу відділень та працюємо над покращенням якості обслуговування клієнтів. З кожним днем бренд «КредитМаркет» стає тотожним поняттю фінансової підтримки, реалізації і розвитку в житті все більшої кількості людей.
6 Лютого 2020

Universal Bank отримав перемогу у трьох номінаціях рейтингу «Банки 2020 року»

5 лютого в рамках VI LEGAL BANKING FORUM, що був проведений «Фінансовим клубом» та видавництвом «Юридична практика», були нагороджені переможці рейтингу «Банки 2020 року».
23 Січня 2020

СК «ТАС» знову номер один

23 січня 2020 року СК «ТАС» першою з компаній зі страхування життя на ринку України отримала ліцензію від Національного Банку України на здійснення валютних операцій, а саме розрахунків у іноземній валюті на території України за договорами страхування життя.
16 Січня 2020

Група «ТАС» придбала виробничу нерухомість «Полтавахіммаш»

Група «ТАС» на торгах СЕТАМ придбала головний виробничий корпус загальною площею понад 56, 5 тисяч квадратних метрів, що раніше належав підприємству "Полтавахіммаш", а також отримала право власності на цю нерухомість. Вартість придбання становить 36,04 млн. грн.  

21 Грудня 2019

СГ «ТАС» ВПЕВНЕНО ЛІДИРУЄ В «АВТОЦИВІЛЦІ» ТА АВТОСТРАХУВАННІ В ЦІЛОМУ З НАЙВИЩИМ ТЕМПОМ ПРИРОСТУ ЗА ПІДСУМКАМИ 9 МІСЯЦІВ 2019 РОКУ

Стабільність – доказ майстерності, саме цей принцип покладено в основу діяльності Страхової групи «ТАС». Націлена на тривалі стосунки зі своїми клієнтами, компанія особливої уваги приділяє збільшенню присутності на ринку та залученню нових клієнтів через стабільні та швидкі виплати, а також високий рівень якості обслуговування.

Так, згідно з оприлюдненими даними авторитетного видання Insurance TOP щодо підсумків роботи страхового ринку України за 9 місяців 2019 року, Страхова група «ТАС» вже традиційно утримує лідерські позиції на ринку автострахування.

19 Грудня 2019

CFO «КредитМаркет» очолив ТОП-10 фінансових директорів України

14 грудня 2019 року відбулося нагородження переможців народного рейтингу «Кращий фінансовий директор 2019 року». Організаторами рейтингу виступили CFO CLUB UKRAINE, журнал SBR та Ліга фінансових директорів України.
18 Грудня 2019

ТАСКОМБАНК спільно з GetMarket розвиватиме проекти відновлюваної енергетики в Україні

ТАСКОМБАНК та GetMarket розпочали спільну роботу в рамках онлайн-платформи для багатосторонньої підтримки підприємств, які є гравцями ринку відновлюваної електричної енергії в Україні.

13 Грудня 2019

Нагородження monobank | Universal Bank на PSM Awards 2019

Друзі, зі старту нашого проекту monobank | Universal Bank, ми щорічно присутні на церемонії нагородження кращих гравців українського ринку FinTech і e-commerce, яку проводить експертне видання PaySpace Magazine.
6 Грудня 2019

ТАСКОМАНК виступив спонсором благодійного футбольного матчу «Кубок Захисника»

З нагоди відзначення Дня Збройних сил України відбувся четвертий благодійний матч «Кубок Захисника» з міні-футболу. Спонсором футбольного турніру виступив ТАСКОМБАНК.
Архів: