Фактична адреса ТОВ «Група ТАС»:
01032, м. Київ, вул. Симона Петлюри, буд. 30,
тел.:  (044) 593-73-01
E-mail: office@tas.ua
Укр  | Eng 
Головна сторінка/Прес-центр/Новини та прес-релізи/Фестиваль "Нове німецьке кіно" в Україні
18 Вересня 2008

Фестиваль "Нове німецьке кіно" в Україні

З 25 вересня 2008 у столичному кінотеатрі "Київ" стартує фестиваль "Нове німецьке кіно"

З 25 вересня 2008 року в столичному кінотеатрі "Київ" стартує фестиваль "Нове німецьке кіно", який проходитиме в шести найбільших містах України протягом місяця. Організаторами фестивалю виступили інвестиційно-фінансова група "ТАС", посольство Німеччини в Україні, Гете-інститут, компанія "Артхаус Трафік", а також відомий український бізнесмен Сергій Тігіпко.

У цьому році фестиваль "Нове німецьке кіно" стане одним з найбільших подій, що коли-небудь проводилися в Україні, і посященних кінематографу Німеччини. Крім основної програми, до якої увійдуть фестівальниехіти останніх сезонів, буде також показана програма документальних фільмів, блок высокобюджетных телевізійних картин, а також збірка короткометражних робіт. Відкриється "Нове німецьке кіно" стрічкою вжанре "Секс, наркотики і рок-н-рол" Разнузданная життя / Das Wilde Leben про життєвий шлях Вуха Обермайер - топ-моделі, коханки Міка Джаггера, і символу сексуальної революції в Німеччині.

Окрім глядацьких подій, в рамках "Нового німецького кіно" пройде Форум спільного виробництва за участю німецьких і українських продюсерів, а також серія майстер-класів для студентів кіноматографіческіх ВНЗ України.

Фестиваль "Нове німецьке кіно" є спецпроектів в рамках "Тижнів німецької культури в Україні", які проходять у вересні-жовтні 2008 року під егідою Посольства Німеччини та Гете-інституту.

Автор: Саша Ковальова