Фактична адреса ТОВ «Група ТАС»:
01032, м. Київ, вул. Симона Петлюри, буд. 30,
тел.:  (044) 593-73-01
E-mail: office@tas.ua
Укр  | Eng 
Фільтр
Начало активности (дата):   Календарь ... Календарь
  

Новини та прес-релізи

20 Грудня 2017

Сергій Тігіпко: «Група «ТАС» робить акцент на інноваційному підході до розвитку бізнесу»

Запровадження нових технологій, активне використання онлайн-каналів обслуговування, а також надання клієнтам швидких та якісних дистанційних послуг - основні драйвери успішного розвитку компаній Групи «ТАС». Про це акціонер фінансово-промислової групи «ТАС», голова Спостережної Ради АТ «ТАСКОМБАНК» Сергій Тігіпко заявив на панельній дискусії «Hard Talk: Україна. Бізнес. Із офлайну в онлайн» у рамках бізнес-зустрічі, організованій клубом приватних інвесторів iClub Ukraine. 

13 Грудня 2017

Група «ТАС» придбала ПАТ « ВіЕс Банк»

Група «TAС» оголошує про закриття угоди щодо придбання Групою «ТАС» ПАТ «ВіЕс Банк» (Україна) у міжнародної групи Сбербанк Європа (Sberbank Europe AG). Завершення угоди, яка сприятиме консолідації та стабільному розвитку вітчизняного банківського сектору, відбулося після отримання усіх необхідних дозволів від регулюючих органів - Антимонопольного комітету, Національного банку України, а також Європейського центрального банку.
5 Грудня 2017

З розстрочкою від monobank I Universal Bank мрії стають реальністю!

Для того, щоб розгортати подарунки біля ялинки та обмінюватись теплими вітаннями, треба їх придбати. А до новорічних свят вже обмаль часу. 
4 Грудня 2017

Депозити Universal Bank мають найвищу надійність за рейтингом

28 листопада Universal Bank знову отримав оцінку “5” від агенції «Кредит-Рейтинг». Таку високу позицію в рейтингу надійності банківських вкладів наш Банк впевнено тримає вже восьмий рік, демонструючи свою стабільність та надійність.
1 Грудня 2017

Інтерв'ю з головою правління СК "ТАС" для журналу FUTURE

Андрій Власенко, голова правління СК «ТАС», розповів про те, як рухаються цифрові інновації в страхуванні, які існують перепони для інноваційного розвитку галузі та які світові кейси є прикладом для наслідування.
30 Листопада 2017

ТАСКОМБАНК у ТОП-3 рейтингу кращих кредитних карток

«Личный счет» дослідив ринок кредитних карток та визначив кращі пропозиції банків по кредитному пластику. До трійки кращих кредитних карток увійшла «Велика п’ятірка» ТАСКОМБАНКу.
20 Листопада 2017

Ставка на інновації

Катерина Мелеш, Голова Правління ТАСкомбанку, - про тенденції банківського ринку, попит на електронну комерцію і перспективи розвитку кредитного напрямку.
20 Листопада 2017

Знижки на пальне для власників преміальних карток Visa від Universal Bank

Беріть участь в акції та отримуйте знижки на пальне з преміальними картками Visa Gold та Visa Platinum від Universal Bank! Акція діє з 15 листопада 2017 року по 15 січня 2018 року в мережі АЗС Shell на території України.
17 Листопада 2017

Кредитні картки ТАСКОМБАНКу стали ще вигіднішими

Оцініть переваги використання кредитки для щоденних покупок та розрахунків уже сьогодні — процентна ставка за користування кредитною лінією знижена, а операції зняття готівки тепер включені в пільговий період.
Сторінки: « попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 наступна »
Архів: